DAIKIN JAPAN

exedy-daikin-clutch

EXEDY DAIKIN CLUTCH DÜNYANIN en iyi ve birinci kalite debriyaj setleri debriyaj baskı balata rulman imalatcısı... Isuzu, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Mazda, Toyota, Subaru, Hino, Honda, Nissan gibi birçok marka otomotiv ve kamyon, kamyonet için debriyaj baskı balata rulman set imalatı yapmaktadır.

Daikin, otomotiv debriyajları ve debriyaj bileşenleri üreten bir şirkettir. Bu ürünler, birçok farklı otomobil markası ve modeli için üretilmektedir. Daikin, otomotiv endüstrisi için yüksek kaliteli debriyaj parçaları sağlamak için çeşitli debriyaj kitleri, debriyaj baskıları, debriyaj diskleri ve debriyaj rulmanları üretir.

Daikin'in otomotiv debriyaj ürünleri ve bileşenleri, aşağıdaki otomobil markaları için kullanılabilir:

Toyota, Honda, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Subaru, Hyundai, Kia, Ford, Chevrolet, Volkswagen (VW), Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volvo, Renault, Peugeot, Citroën, Fiat, Opel, Skoda, Seat, Suzuki, Daihatsu, Isuzu, Land Rover, Jaguar, Porsche, Mini Cooper, Lexus, Acura, Infiniti, Buick, Cadillac, GMC, Jeep, Dodge, Chrysler, Ram, Tesla, Subaru, Lincoln, Alfa Romeo, Ferrari, Lamborghini, McLaren, Bugatti, Aston Martin, Maserati, Lotus, Bentley, Rolls-Royce, Maybach, Lada, Dacia, Geely, Great Wall, Chery, BYD, Saab.

Daikin, global bir otomotiv debriyaj bileşenleri üreticisi olarak faaliyet gösterir ve birçok farklı otomobil markasının yedek parça taleplerini karşılar. Ancak, belirli bir araba markası veya modeli için Daikin debriyaj ürünlerinin mevcut olup olmadığını öğrenmek için otomobilinizi veya ihtiyacınız olan debriyaj bileşenlerini belirlemek ve ardından bir otomobil yedek parça satıcısıyla iletişime geçmek en iyisi olacaktır.


6,900.47 TL
+
6,900.47 TL
+
6,200.00 TL
+
3,900.00 TL
+
4,900.00 TL
+
4,200.00 TL
+
5,900.00 TL
+
6,900.00 TL
+
5,900.00 TL
+
4,900.72 TL
+
3,900.93 TL
+