AKORDİYON CIRCIR KOLLU KRİKO 1.5 TON

 
80.10 TL
10 gün
6014
Stokta
+
AKORDİYON CIRCIR KOLLU KRİKO 1.5 TON

KRİKO

UYARILAR

Kullanıcının Dikkat Etmesi Gerekenler : Kullanmadan önce krikoyu görsel muayeneden geçiriniz . Bükülmüş , aşınmış ,gevşek parça veya zedelenme oluşmuş ise cihazı kullanmayınız . El freninin çekik olduğundan emin olunuz . Krikoyu sadece kriko yuvalarına yerleştiriniz.Krikoyu gereğinden fazla kaldırmayınız .Asla kriko ile desteklenen aracın altına girmeyiniz .Düz bir zemine park ediniz .

ÇALIŞTIRMA :

1) Kriko ve aracın sert bir zemin üzerinde olduğundan emin olun .

2) Aracın tamamen durmuş olduğuna ve el freninin çekilmiş olduğuna emin olun .

3) Ön görülen kaldırma noktasını ,kriko yerini tespit etmek için aracın kullanım klavuzuna başvurun .

4) Krikonun kancasını cırcır kol sayesinde aracınızı istenilen yüksekliğe kaldırabilir ,lastiğinizi güvenle değiştirebilirsiniz .

5) Kriko üzerinden aracı indirmek için cırcır kol sayesinde rahatlıkla indirebilirsiniz .

Kriko Saklama Koşulları : Krikonuzu her zaman tam indirilmiş pozisyonlarda saklayınız.Bu krikonuzun paslanmasını engelleyip ,daha rahat kullanım sağlayacaktır .

Bakım : Aylık bakım tavsiye edilir . Yağlama krikolar için önemli olup , krikonuzu kullanıp yerine kaldırmadan önce iç aksamının yağını kontrol ediniz . Krikonuzun paslanmaması için ve özelliğini yitirmemesi için nemli bölgelerde ve yağış alabilecek yerlerde saklamayınız . Kriko parça ve aksamlarının eğrilmemesi için düzgün kapalı kutusunda muhafaza edi

Uyumlu Araçlar

Benzer Ürünler